Zombie Army Trilogy trafi wkrótce na PC, PlayStation 4 i Xbox One

Spin-off snajperskiego Sniper Elite.

Strzelanki z cyklu Sniper Elite: Nazi Zombie Army - bazujące na mechanice i silniku Sniper Elite - trafią po raz pierwszy na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz - ponownie - na PC.

1

Gry ukażą się w zbiorczym wydaniu, zawierającym Sniper Elite: Nazi Zombie Army 1 i 2 oraz całkiem nową, trzecią odsłonę cyklu, a także tryb Horde, gdzie zadaniem graczy będzie walka z kolejnymi falami przeciwników.

Premierę zaplanowano na „początek 2015 roku”. Brytyjskie studio Rebellion obiecuje oprawę graficzną w rozdzielczości 1080p.

Można spodziewać się sporej dawki akcji i szaleństwa - nie zabraknie nieumarłych nazistów, demonów, kultystów, a także charakterystycznego strzelania z kamerą w zwolnionym tempie.

Twórcy przygotowują osiem postaci do wyboru, w tym nowość - możliwość wcielenia się w kobietę.

Sniper Elite: Nazi Zombie Army ukazało się w lutym 2013 roku, a sequel wydano w październiku. Możliwa jest samotna zabawa, ale także kooperacja dla maksymalnie czterech osób, z celami do wykonania - na wzór Left 4 Dead. Jeśli posiadamy dwie pierwsze odsłony na Steamie, możemy liczyć na tajemniczy bonus.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami