Niezależne Rogue Legacy trafi na Xbox One

Szczegółów nie podano.

Przedstawiciele studia Cellar Door Games potwierdzili na Twitterze, że niezależna gra zręcznościowa Rogue Legacy ukaże się na konsolach Xbox One.

1

„Już 2015 rok, a Xbox One nadal nie ma Rogue Legacy...” - napisał zasmucony fan. „Nadchodzi” - odparł jeden z deweloperów (dzięki, PureXbox).

Gra debiutowała na PC w czerwcu 2013 roku, ale od tego czasu doczekała się już konwersji na Maca, Linux, PlayStation 3, PS4 i PS Vita. Jak widać, brakuje tylko sprzętu Microsoftu.

Produkcja otrzymała polską wersję językową na konsolach Sony, więc można się spodziewać, że podobnie będzie na Xbox One.

„Rogue Legacy to jedna z najbardziej udanych niezależnych produkcji tego roku, a byłaby wręcz idealną, gdyby nie zbyt mała różnorodność wrogów i sposobów ich zwalczania. Potrafi przyciągnąć na długie godziny, ale jest też świetnym tytułem, do którego można wracać po krótkich sesjach” - napisał w recenzji Mateusz.

Główny cel jest prosty: najpierw należy wejść do zamku, przedzierać się przez kolejne pokoje i wreszcie dotrzeć do większego przeciwnika, by rozpocząć kolejny rozdział. Przeciwnicy są jednak potężni, a po każdej śmierci musimy zaczynać od nowa.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami