Niedługo poznamy nowe informacje na temat gry Mafia 3 - raport

Sugeruje jeden z aktorów.

Wkrótce poznamy nowe informacje na temat przyszłości serii Mafia - zasugerował na Twitterze jeden z aktorów, podkładających głos w tym cyklu strzelanek.

Informację ujawnił Rick Pasqualone, wcielający się Vittorio „Vito” Scalettę w Mafii 2.

„Cześć Rick, jak minęły Ci święta?” - zapytał na Twitterze jeden z fanów. „Bardzo miło. Dzięki. Być może niedługo usłyszymy nowości na temat Mafii!” - odparł zainteresowany.

„Zróbcie Mafię 3” - napisał inny gracz. „Być może wkrótce pojawią się ekscytujące wieści” - odpowiedział Pasqualone.

Ostatni raz o Mafii 3 słyszeliśmy w marcu ubiegłego roku, gdy w sieci pojawiły się nieoficjalne doniesienia na temat miejsca akcji dla tej odsłony - fabuła ma toczyć się w Luizjanie.

Według doniesień, gra powstawała w studiu 2K Czech, odpowiedzialnym także za poprzednie odsłony. W firmie doszło jednak do sporej redukcji zatrudnienia, a część pracowników przeniesiono do oddziału 2K Games w Kalifornii. Gra jest podobno kończona właśnie w Stanach Zjednoczonych.

1
Tematyka włoskiej przestępczości zorganizowanej jest ostatnio nieco mniej eksploatowana, co może być dobrym momentem na wydanie nowej gry

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami