Byli twórcy Battlefielda zbierają pieniądze na kosmiczny symulator Into the Stars

Z muzyką kompozytora Mass Effect.  

Deweloperzy odpowiedzialni w przeszłości za Battlefield, Shadows of the Damned czy Lost Planet rozpoczęli zbiórkę na Kickstarterze, starając się pozyskać pieniądze na kosmiczny symulator Into the Stars.

1

Platformy docelowe to komputery z systemami Windows i Mac, a muzykę skomponuje sam Jack Wall, znany wszystkim fanom Mass Effect.

Resztki ludzkości znajdują się w Into the Stars w ogromnym statku kosmicznym, poszukując nowego domu. Zadaniem graczy będzie wybranie załogi, rozbudowa jednostki, poszukiwanie surowców i negocjowanie z kosmitami.

Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby lub bezpośrednio z mostka, gdzie możemy monitorować stan załogi i okrętu. Wszyscy załoganci mają tylko jedno życie - deweloperzy jako inspiracje wymieniają FTL oraz klasyczny Oregon Trail.

Premierę zaplanowano na lipiec 2015 roku. Czteroosobowe studio Fugitive Games zabiega o 85 tysięcy dolarów, a grę wspomóc można także na Steam Greenlight.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami