DLC Havoc do Call of Duty: Advanced Warfare zadebiutuje 27 stycznia

AKTUALIZACJA: Opublikowano trailer.

Aktualizacja (14.01.2014): Activision potwierdziło datę premiery dodatku Havoc - 27 stycznia na Xboksach. Opublikowano także nowy trailer, prezentujący dostępne w rozszerzeniu mapy, bronie oraz tryb zombie.

*

Oryginalna wiadomość (05.01.2014): Studio Sledgehammer Games ogłosiło, że pierwszy zestaw DLC do Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc - zadebiutuje na konsolach Xbox One i X360 już 27 stycznia.

Data wydania na PC i PlayStation nie została podana, ale w przypadku poprzednich odsłon tej serii okres oczekiwania wynosił zazwyczaj miesiąc i można oczekiwać, że teraz będzie podobnie.

DLC Havoc zawiera cztery mapy (Sideshow, Core, Drift, Urban) oraz nowy tryb rozgrywki, w którym walczymy z hordami zombie.

W planach są jeszcze trzy rozszerzenia: Ascendance, Supremacy oraz Reckoning, każde z czterema mapami. Wszystkie dodatki dostępne są także w ramach przepustki sezonowej, wycenionej na konsolach Xbox na 200 zł.

1

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Crysis 4 oficjalnie zapowiedziany

Aktualizacja: Crytek potwierdza. Jest też teaser.

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

Valve po cichu zmieniło interfejs Half-Life 2 - przed premierą Steam Deck

Większe ikony i przystosowanie do obsługi padem.

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami