Kung Lao wróci w Mortal Kombat X

Kung-fu karate mistrz.

Kung Lao pojawi się w Mortal Kombat X jako jeden z dostępnych wojowników.

Powrót dobrze znanego bohatera tej serii ujawniono w magazynie Pelaaja z Finlandii. Użytkownik forum dyskusyjnego Test Your Might opublikował zdjęcia czasopisma, prezentujące dużo starszego Kung Lao.

Mnich z Szaolin otrzyma trzy style walki: Tempest, Buzz Saw i Hat Trick. Dużą rolę odegra oczywiście charakterystyczny kapelusz z ostrzami, służący nie tylko jako rzucana broń, ale także wirująca tarcza.

Ujawniono także, że opcje sieciowe zostaną rozbudowane w Mortal Kombat X. Gracze będą mogli dołączyć do jednej z pięciu frakcji - Lin Kuei, White Lotus, Brotherhood of Shadows, Special Force oraz Black Dragon - i zbierać punkty, co przełoży się między innymi na wygląd menu.

Mortal Kombat X ukaże się 14 kwietnia na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Potwierdzone już powroty to Sub-Zero, Scorpion, Raiden, Kano, Goro (dla zamówień przedpremierowych) i Quan Chi. Nowi wojownicy to Cassie Cage, D'Vorah, Ferra/Torr i Kotal Kahn.

1

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami