Posiadacze Nuclear Throne otrzymają w styczniu drugą kopię gry za darmo

Do oddania znajomym.

Twórcy niezależnej gry akcji z losowo generowanymi poziomami - Nuclear Throne - szykują promocję dla graczy, którzy kupili tytuł przed końcem obecnego roku.

Takie osoby otrzymają 1 stycznia drugą kopię produkcji, do oddania koledze lub koleżance na Steamie.

„Potrzebujemy nowych graczy, wspaniałych graczy, którym spodobałoby się Nuclear Throne. Chcemy, by stali się częścią naszej społeczności” - napisano w komunikacie na Steamie.

„Na pewno znacie kogoś takiego i prosimy, byście zaprosili ich do naszej społeczności. Potrzebujemy świeżego spojrzenia na grę.”

Nuclear Throne dostępne jest obecnie w programie Early Access na Steamie, gdzie debiutowało w październiku 2013 roku. Cenę ustalono na 9 euro (ok. 39 zł). W planach na przyszłość są jeszcze wersje konsolowe.

Akcja rozgrywa się w zrujnowanym świecie, w którym mutanty walczą o władzę. Gracze wybierają rasę, walczą z niebezpiecznymi potworami, odkrywają sekrety i hodują nowe kończyny, wszystko w kilka minut.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami