Kerbal Space Program wkracza w fazę testów beta

Pełna wersja „w zasięgu wzroku”.

Niezależna strategia Kerbal Space Program wkroczyła w fazę testów beta, w ramach darmowej aktualizacji na Steamie i w innych systemach dystrybucji.

Twórcy zapewniają, że najnowsza wersja to pierwszy krok w stronę wydania pełnej wersji. Gra debiutowała w zamierzchłej przeszłości 2011 roku.

„Jesteśmy na ostatniej prostej” - napisał główny deweloper, Felipe Falanghe. „Oczywiście, jesteśmy dalecy od kompletnego ukończenia prac, ale możemy już bezpiecznie założyć, że zbliżamy się do odsłony 1.0.”

Gracze rozpoczynają teraz od podstawowego centrum kosmicznego, które mogą rozbudować według własnych upodobań. Kerbale mają określone umiejętności, takie jak zaawansowany pilotaż statków kosmicznych, naprawianie urządzeń czy badania naukowe. W rozwoju pomoże wykonywanie misji.

Studio Developer Squad zdołało nawet pozyskać oficjalną licencję od Europejskiej Agencji Kosmicznej, co przekłada się na prawdziwe nazwy i symbole, ale także scenariusze do wykonania.

Poniżej nowy trailer. Więcej szczegółów na temat zmian znaleźć można na oficjalnej stronie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami