Turowa strategia Warhammer Quest trafi na PC w przyszłym miesiącu

Konwersja z systemu iOS.

Turowa strategia Warhammer Quest ukaże się w przyszłym miesiącu na Steamie, w wersji PC, Mac i Linux. Edycja iOS debiutowała w maju ubiegłego roku.

Premierę w systemie dystrybucji cyfrowej Valve ustalono na 7 stycznia, a cena wyniesie 15 euro (ok. 63 zł). Taka kwota zagwarantuje podstawową edycję, z trzema herosami, trzema lokacjami oraz wampirami i zombie w roli przeciwników.

W ramach transakcji cyfrowych będziemy mogli następnie dokupić siedem kolejnych herosów, pięć broni, a także wrogów: szkielety i nekromantów. Opcją jest także kupno wydania Deluxe, za 28 euro (ok. 117 zł).

„Warhammer Quest okazuje się grą nadzwyczaj udaną. Zapewnia wiele godzin zabawy i zaskakuje dbałością o szczegóły. Po przejściu misji głównych, wciąż możemy wędrować po Starym Świecie, choć do niczego konkretnego to nie prowadzi. Chyba że do kolejnych, drogich dodatków i rozszerzeń, którymi twórcy nieco popsuli bardziej pozytywny odbiór gry” - napisał w recenzji Krzysiek.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami