Sean Bean narratorem w polskim horrorze Kholat

Aktor znany z ról Boromira i Neda Starka.

Polskie studio Imgn.pro ogłosiło, że w rolę narratora w horrorze Kholat wcieli się sam Sean Bean, którego kojarzyć można z ról Boromira z „Władcy Pierścieni” czy Neda Starka z „Gry o Tron”.

1
I tak zginie

„Praca z tak wspaniałym aktorem była przytłaczającym doświadczeniem. Kreując swoją rolę zaoferował niesamowite połączenie emocji, dramatyzmu i intrygi. Jesteśmy więcej niż zadowoleni z rezultatów” - komentuje Łukasz Kubiak, współtwórca produkcji.

Kholat ukaże się w II kwartale przyszłego roku, w dystrybucji cyfrowej na PC i Maca. Zadaniem graczy będzie wydostanie się z syberyjskiego lasu, a do dyspozycji użytkowników oddane zostaną kompas oraz mapa.

Fabuła inspirowana jest wydarzeniami znanymi pod nazwą tragedii na Przełęczy Diatłowa. W 1959 roku, grupa rosyjskich studentów wybrała się na wyprawę na jeden ze szczytów Uralu. Wszyscy zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach, do dziś nie ustalono oficjalnej wersji wydarzeń.

By zapewnić odpowiednią atmosferę, twórcy przygotowali specjalny zestaw narzędzi: fear manager. System ten ma dynamicznie dostosowywać elementy tworzące odpowiedni nastrój do postępowania gracza.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami