Wiedźmin 3: Dziki Gon - premiera przełożona na 19 maja

„Potrzebujemy dodatkowych 12 tygodni”.

Przedstawiciele CD Projekt RED poinformowali dziś, że premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon została przełożona. RPG ukaże się 19 maja, a nie - jak planowano wcześniej - 24 lutego.

„Wielkość i złożoność Wiedźmina 3, będąca jedną z jego kluczowych zalet ma decydujący wpływ na przebieg produkcji. Teraz, pod koniec prac, widzimy jak wiele detali wymaga poprawek. Wypuszczając najważniejszą grę w historii studia musimy być pewni, że błędy zredukowaliśmy do poziomu pozwalającego w pełni cieszyć się rozgrywką” - czytamy w otwartym liście do graczy.

„Patrząc realnie na obecne tempo prac i obciążenie zespołu doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy jeszcze trochę więcej czasu. Team pracuje na maksymalnych obrotach, ale potrzebujemy dodatkowych 12 tygodni i dlatego przesuwamy datę premiery na 19 maja 2015”.

„Czujemy, że jesteśmy Wam winni przeprosiny. Za wcześnie wyznaczyliśmy datę premiery i to jest nasza lekcja na przyszłość. Wiemy co musimy zrobić by Dziki Gon stał się jedną z najlepszych RPG w jakie zagracie i ciężko nad tym pracujemy. Przepraszamy i jednocześnie prosimy o Wasze zaufanie”.

Wiedźmin 3 to ostatnia część trylogii Geralta. Gra trafi na PC, PS4 i Xbox One. Poniżej najnowszy zwiastun produkcji, który zaprezentowano w ubiegłym tygodniu na gali The Game Awards.

Reklama

Skocz do komentarzy (32)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (32)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami