Suikoden i Suikoden 2 powrócą na PlayStation 3 w styczniu przyszłego roku

Kultowe RPG w kolekcji PSOne.

Konami ogłosiło, że kultowe, japońskie gry RPG Suikoden i Suikoden 2 ukażą się ponownie na PlayStation 3, w styczniu przyszłego roku.

1

Suikoden ukazało się na pierwszym PlayStation w Europie w 1997 roku. Suikoden 2 wydano trzy lata później na tej samej platformie.

18 lat po europejskim debiucie pierwszej odsłony, produkcje powrócą jako część kolekcji PSOne Classics na PlayStation 3. Wydawca nie podał jeszcze dokładnej daty i ceny.

W Suikoden wcielamy się w generała Teo McDohla. Zaczynamy od treningu na strażnika, a kończymy na ochronie runy Życia i Śmierci, jednego z 27 kamieni zarządzających światem. Uciekamy ze stolicy i dołączamy do grupy rebeliantów, by znaleźć Gwiazdy Przeznaczenia.

Suikoden 2 opowiada historię sieroty imieniem Hero, jego przyjaciela Jowy oraz dziewczyny Nanami. Trio zbiera 108 Gwiazd Przeznaczenia, podczas gdy krainę pustoszy wojna między Wyżynnym Królestwem i Państwami-Miastami.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami