Osiemset animacji twarzy Drake'a w Uncharted 4: A Thief's End

Nowe szczegóły na temat gry.

Deweloperzy ze studia Naughty Dog ujawnili kilka drobnych szczegółów na temat Uncharted 4: A Thief's End podczas prezentacji na imprezie PlayStation Experience.

1
W tej roli Troy Baker

Dowiedzieliśmy się między innymi, że wydarzenia umieszczono po fabule Uncharted 3. „Minęła znaczna ilość czasu” - zapewnili twórcy (dzięki, NeoGAF).

Główny bohater jest więc starszy, ale otrzymał także wiele nowych animacji. Jego twarz może teraz znajdować się w jednym z 800 „stanów”. W poprzedniej odsłonie było ich 120.

Z podobną uwagą przygotowano modele postaci pobocznych, takich jak brat Drake'a. Dowiedzieliśmy się też, że w tę rolę w oryginalnej wersji językowej wcieli się Troy Baker. Tym samym w produkcji znajdzie się dwóch najpopularniejszych aktorów - Nolan North oraz właśnie Baker.

Ujawniono również, że stworzono zaawansowany system, odpowiedzialny za włosy postacie. Te będą się poruszać pod wpływem wiatru i wody. Mowa tu nie tylko o włosach na głowie, ale także tych... na klatce piersiowej bohaterów.

Zobacz: Uncharted 4: Kres Złodzieja Recenzja

Osobno ogłoszono, że zmieniono kompozytora muzyki do gry. Greg Edmonson - odpowiedzialny za poprzednie trzy odsłony - został zastąpiony przez Henry'ego Jackmana, który zasłynął pracą w filmach, takich jak „Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”, „Kapitan Phillips” czy „X-Men: Pierwsza klasa”.

Uncharted 4: A Thief's End ukaże się w przyszłym roku, tylko na PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami