Driveclub otrzyma dziś system pogodowy

W ramach darmowej aktualizacji.

Gra wyścigowa Driveclub otrzyma dzisiaj darmową aktualizację na PlayStation 4, wprowadzającą zapowiadany przed premierą system zmiennej pogody.

Opcję ogłoszono w czerwcu, ale twórcy przyznali, że potrzebują więcej czasu na jej dokończenie i nie zdążą z publikacją na premierę, która odbyła się w październiku, po roku opóźnienia.

Dynamiczny system pogodowy zapewni silne wiatry, deszcz, śnieg i „wszystko pomiędzy”, a warunki będą płynnie zmieniały się w czasie trwania wyścigów i wpłyną na model jazdy. Aktualizacja obejmuje 1,4 GB plików i wprowadza też dwie nowe trasy i szereg mniejszych poprawek.

Driveclub wydano w październiku tego roku, ale bardzo szybko na jaw wyszły duże problemy z serwerami. Evolution Studios zapewniało, że podobnych kłopotów nie zauważono podczas testów przed debiutem. Nadal nie wiadomo, kiedy dostępna będzie darmowa wersja PlayStation Plus.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami