Yakuza 5 ukaże się w przyszłym roku w Europie i Ameryce Północnej

Yakuza 4 o północy na PSN.

Sega ogłosiła, że Yakuza 5 ukaże się w przyszłym roku w cyfrowej dystrybucji na PlayStation 3 w Europie i Ameryce Północnej.

1

Co więcej, Yakuza 4 i Yakuza: Dead Souls zadebiutują w PlayStation Network na PlayStation 3 dzisiaj o północy. Te produkcje ukazały się już na Zachodzie w wersjach pudełkowych.

Yakuza 5 to bezpośrednia kontynuacja wydarzeń z Yakuza 4. Wcielamy się w Kazumę Kiryu i cztery inne postacie. Akcja toczy się w pięciu japońskich miastach. Twórcy zadbali o liczne mini-gry, nowy system walki i poboczne historie Another Drama, koncentrujące się na każdym z bohaterów.

„Wiemy, że fani niecierpliwie wyczekiwali tu premiery Yakuza 5 i nie możemy się już doczekać, by opublikować ten spektakularny tytuł w Ameryce Północnej i Europie” - zapewnia Sega.

Nie mamy natomiast żadnych wieści na temat Yakuza 0, powstającym na PlayStation 3 i PS4, z premierą w Japonii w przyszłym roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami