Godzina rozgrywki z sieciowych testów Halo 5: Guardians

Dwa tryby i dwie mapy.

Kanał „Ready Up Live” opublikował w serwisie YouTube zapis pokazu rozgrywki w sieciowym trybie Halo 5: Guardians w wersji beta.

1
Mapa Crossfire

Materiał zarejestrowano podczas imprezy HaloFest w Los Angeles, koncentrując się na trybach rozgrywki Slayer i Breakout, na mapach Empire i Crossfire.

Wideo prezentuje nowe opcje poruszania się, zdecydowanie zwiększające mobilność na mapach i przypominające raczej Titanfall czy Call of Duty: Advanced Warfare. Nie zabrakło też kontrowersyjnego celowania przez przyrządy broni. Więcej informacji o tych zmianach znaleźć można w naszej ostatniej zapowiedzi.

Testy Halo 5: Guardians w wersji beta rozpoczną się 29 grudnia. Potrwają trzy tygodnie, a dostępne będą trzy tryby i siedem map. Dostęp zagwarantowany mają posiadacze Halo: The Master Chief Collection.

Grafika wyświetlana jest obecnie w rozdzielczości 720p, przy 60 klatkach na sekundę. Dostępny będzie też system postępów - Spartan Rank. Odblokujemy kolejne elementy upiększające dla naszej postaci, przenoszone później do pełnej gry.

Pełna wersja Halo 5 ukaże się pod koniec 2015 roku, tylko na Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami