Dziś premiera nowego DLC do Obcy: Izolacja

Wcielamy się w dr Lingard.

Kolejny zestaw DLC do horroru Obcy: Izolacja debiutuje dzisiaj na PC, X360 i Xbox One. Posiadacze PlayStation 3 i PS4 muszą poczekać do jutra, do 3 grudnia.

Dodatek zatytułowano Trauma. Rozszerzenie wprowadza nową postać, w którą wcielimy się w trzech mapach w trybie Survivor. Te lokacje to Reoperation, Crawl Space i Overrun. Bohaterką jest dr Lingard, a akcja toczy się przed wydarzeniami z głównej kampanii fabularnej.

„Trapiona poczuciem winy i czująca się odpowiedzialna za przeniesienie potwora na pokład, obwinia się za śmierć i zniszczenia na stacji” - czytamy w opisie. „Chcąc upewnić się, że wyniki jej badań nie trafią w niepowołane ręce, Lingard planuje zniszczyć nośniki danych i zrobić wszystko, co możliwe, by pomóc ocalałym.”

Jak poprzednio, każda mapa ma własną listę najlepszych wyników i celów dodatkowych do ukończenia. Cena na Steamie wynosi 8 euro (ok. 34 zł).

Do marca przyszłego roku otrzymamy jeszcze trzy pakiety DLC z bohaterami i mapami: Safe Haven, Lost Contact oraz The Trigger.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami