Ponure twarze i gwiazdorska obsada w zwiastunie pierwszego epizodu Gry o Tron

W Westeros nie ma miejsca na humor.

Przedstawiciele Telltale Games opublikowali nowy zwiastun pierwszego odcinka przygodowej Gry o Tron. Epizod Iron from Ice zadebiutuje już jutro na PC. W późniejszych dniach trafi też na konsole.

Gra przedstawi losy rodziny Forresterów oraz związanych z nimi postaci. Klan był zawsze wierny rodowi Starków, teraz musi radzić sobie z podejrzeniami rządzących w Westeros Lannisterów, którzy wątpią w lojalność bohaterów.

Akcja rozpocznie się w okolicach zakończenia trzeciego sezonu serialu telewizyjnego, czyli w drugiej połowie książki „Nawałnica mieczy”. Twórcy planują objąć około rok wydarzeń, do startu piątego sezonu i połowy książki „Taniec ze smokami”.

W grze usłyszymy głosy aktorów z serialu HBO. Telltale potwierdziło obecność Petera Dinklage'a (Tyrion Lannister), Leny Heady (Cersei Lannister), Natalie Dormer (Margaery Tyrell) i Iwana Rheona (Ramsay Snow). W przyszłości do obsady mają dołączyć kolejne nazwiska.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami