Trzecia aktualizacja Assassin's Creed Unity jeszcze w tym tygodniu

Największy patch do tej pory.

Jeszcze dzisiaj posiadacze konsol PlayStation 4 będą mogli pobrać trzecią aktualizację Assassin's Creed Unity. Łatka w wersji PC i Xbox One zadebiutuje później w tym tygodniu.

1
Nikt mnie nie widzi!

„Patch obejmuje ponad trzysta poprawek, usprawniających wrażenia z rozgrywki” - napisał przedstawiciel Ubisoftu. „Choć możecie zauważyć pewne zmiany w kwestii liczby klatek na sekundę, to tym problemem zajmie się przyszła aktualizacja.”

Na lepszą płynność trzeba więc jeszcze poczekać, a tymczasem deweloperzy chcą wyeliminować kolejne problemy z wozami ze słomą, z osłonami, animacjami głównego bohatera i kamerą.

Lista obejmuje też nienajlepsze zachowanie tłumów, wyszukiwanie ścieżek przez bohaterów niezależnych i zbyt czujnych strażników. Wspomniano także o dalszej „walce” z usterkami w trybie kooperacji - podczas dołączania do meczów czy migracji hosta. Lepiej zadziałają też ekrany menu.

Ubisoft zmaga się z falą krytyki na temat Assassin's Creed Unity już od dnia premiery, gdy na jaw wyszły liczne błędy i niedoróbki w tej grze akcji. Na oficjalnym forum dyskusyjnym firmy znaleźć można pełną listę znanych usterek i sugestie jak je naprawić.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami