Titanfall otrzyma tryb kooperacji także na konsolach Xbox 360

Premiera 1 grudnia.

Już 1 grudnia sieciowa strzelanka Titanfall w wersji Xbox 360 otrzyma darmową aktualizację, wprowadzającą tryb kooperacji.

1

Współpraca dla maksymalnie czterech graczy - Frontier Defense - pod koniec października debiutowała na Xbox One i PC. Piloci mierzą się z falami wrogów, atakującymi ich pozycję, a zadaniem jest obrona maszyny zbierającej surowce. Użytkownicy korzystają też ze zmodyfikowanych wersji tytanów.

Na potrzeby kooperacji przygotowano między innymi nowy rodzaj jednostek sterowanych przez komputer - roboty-samobójcy. Współpraca działa na wszystkich mapach.

Odsłona Titanfall na sprzęt poprzedniej generacji tradycyjnie czeka dłużej na dodatki. Za prace odpowiada inne studio, a dostęp do znacznie skromniejszych zasobów obliczeniowych wymusza modyfikowanie zawartości.

Na X360 trafią też tryby Marked for Death Pro oraz Deadly Ground. Pierwszy to nieco zmieniona wersja obecnego już w grze rodzaju zabawy, w którym jeden z graczy zostaje oznaczony, podczas gdy inni na niego polują.

Większą nowością jest Deadly Ground. W tym trybie nisko nad ziemią unosi się zabójczy gaz, co zmusza do przemieszczania się po dachach i ścianach budynków.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami