Pierwszy odcinek Tales from the Borderlands debiutuje dzisiaj na Steamie

Xbox One jutro, PS3/PS4/X360 za tydzień.

Studio Telltale Games niespodziewanie ogłosiło, że pierwszy odcinek interaktywnej opowieści Tales from the Borderlands zadebiutuje na Steamie jeszcze dzisiaj.

1
Dwójka bohaterów

Epizod ukaże się wieczorem w dystrybucji cyfrowej na PC i Maca. Posiadacze Xbox One muszą poczekać do jutra. Premierę na europejskich konsolach PlayStation 3 i PS4 zaplanowano na przyszły tydzień - 3 grudnia - razem z wersją X360.

Przed końcem roku gra trafi jeszcze na platformy mobilne - iOS i Android. W tym przypadku nie podano konkretnej daty.

Dwójka bohaterów nowej produkcji to Rhys - pracujący dla korporacji Hyperion - oraz Fiona, zawodowy naciągacz i oszustka. Oboje spotkają się na planecie Pandora i zaczną współpracować, by znaleźć pewien artefakt.

Akcja gry osadzona jest 5 lat po wydarzeniach z Borderlands 2. Podczas przygody spotkamy postacie ze strzelanki studia Gearbox - choćby zabójczego cyborga Zero.

Jeszcze przez kilka godzin cena pełnego sezonu wynosi na Steamie 20,69 euro (ok. 87 zł). Później kwota wzrośnie do 23 euro (ok. 97 zł).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami