Total War: Attila - premiera 17 lutego

Trzy dodatkowe frakcje za darmo dla wszystkich, którzy zamówią grę wcześniej.

Creative Assembly zapowiedziało, że strategia Total War: Attila zadebiutuje 17 lutego 2015 roku. Gra powstaje z myślą o platformie PC.

Deweloperzy zapowiedzieli także pierwsze DLC. Dostępny w dniu premiery dodatek Viking Forefathers Culture Pack - wyceniony na 31 zł - wprowadzi trzy frakcje: Jutów, Gotów i Danów. Rozszerzenie za darmo otrzyma każdy, kto zdecyduje się na złożenie zamówienia przedpremierowego.

Akcja nowej odsłony cyklu Total War rozpoczyna się pod koniec IV wieku. Gracze przejmą kontrolę nad Hunami, plemionami barbarzyńskimi z Europy, Cesarstwem Bizantyńskim lub Cesarstwem Rzymskim.

Projektanci obiecują, że użytkownicy otrzymają dopracowany i poprawiony interfejs, lepszą sztuczną inteligencję i usprawniony system polityki. Największym dodatkiem wpływającym na rozgrywkę na być dynamicznie rozprzestrzeniający się po polu bitwy ogień, który będziemy mogli wykorzystać na swoją korzyść.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami