Wszystkie dodatkowe mapy do sieciowej strzelanki Evolve dostępne będą za darmo

Twórcy nie chcą dzielić graczy.

Dyrektor kreatywny sieciowej strzelanki Evolve potwierdził w najnowszym wywiadzie, że wszystkie dodatkowe mapy do tej produkcji oferowane będą za darmo.

1
Lazarus - snajper i medyk

- Jednym z podstawowych założeń zespołu kreatywnego było to, by nie dzielić społeczności, więc wszystkie mapy będą darmowe - mówił Phil Robb w rozmowie z serwisem IGN. - Nie chcemy, by ktoś został wyrzucony z serwera tylko dlatego, że czegoś nie kupił.

Turtle Rock Studios planuje oferowanie także płatnych dodatków - z nowymi klasami potworów i polujących na nie łowców. Jednak nawet jeśli nie zdecydujemy się na zakup tych rozszerzeń, nadal będziemy mogli uczestniczyć w rozgrywce.

- Szykujemy kolejne postacie i potwory. Jeśli twój kolega zechce nabyć takie DLC, to także twoja gra będzie lepsza dzięki jego zakupowi - dodaje Robb. - Nie będziemy mogli grać jako ci bohaterowie, ale powalczymy razem z nimi.

Osoby decydujące się na zamówienia przedpremierowe otrzymają pierwszego potwora z DLC za darmo.

Evolve ukaże się 10 lutego na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Podstawą rozgrywki są starcia grupy czterech łowców z jednym potworem, stale ewoluującym i zdobywającym nowe umiejętności w trakcie meczu.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami