Seria Battlefield powróci w 2016 roku do militarnych korzeni

Koniec z policjantami.

Battlefield Hardline opowie w marcu historię zdradzonego przez kolegów policjanta, ale już w 2016 roku Electronic Arts planuje powrót do militarnej tematyki serii.

Informację podał Blake Jorgensen, odpowiedzialny w amerykańskiej korporacji za finanse. Podczas konferencji UBS Global Technology przyznał, że nowa odsłona zapowiada się na „fajny, nowy Battlefield”.

- To będzie powrót do militarnego stylu. Więcej szczegółów wkrótce - przyznał. Menedżer miał już podobno widzić tytuł w akcji i jest zadowolony z kierunku rozwoju (dzięki, Gamespot).

Battlefield Hardline ukaże się 20 marca. Na okres świąteczny nie zaplanowano żadnej odsłony tej serii. Dyrektor generalny EA - Andrew Wilson - zapewniał niedawno, że w ten sposób firma chce dać graczom „więcej czasu na zagłębienie się w każdy tytuł”, ale pod koniec przyszłego roku ukaże się Star Wars: Battlefront, które w założeniach nie odbiega znacząco od cyklu Battlefield, pomijając oczywiście uniwersum.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami