Firma Microsoft rozdaje prezenty dla użytkowników, którzy kupili konsolę Xbox One w okresie pierwszego roku po premierze.

1

Promocja obejmuje osoby decydujące się na zakup przed 11 listopada tego roku i mogące pochwalić się 10 godzinami spędzonymi na użytkowaniu sprzętu.

Wszyscy dostaną specjalny obrazek dla avatara, nowe tło pulpitu i tapetę na PC, a także dostęp do serialu Forward Unto Dawn na licencji Halo.

Ale to nie wszystko. Losowo wybierani fani mogą liczyć także na dodatkowe bonusy ze specjalnej listy, obejmującej między innymi subskrypcje w Xbox Live, dostęp do EA Access, pieniądze w GTA Online, stół w Pinball FX2, kopie Dance Central Spotlight, konta premium w Project Spark czy samochody w Forza Horizon 2.

Nie jest jasne, czy wszystkie z wymienionych na oficjalnym blogu prezentów mogą zdobyć także gracze z Polski. W naszym kraju konsola Xbox One debiutowała 5 września tego roku, więc na otwarcie szampanów trzeba jeszcze trochę poczekać.

Ujawniono także, że w pierwszym roku zdobyto 11 miliardów punktów Gamerscore, a gracze spędzili przy konsoli 2 mld godzin. Najczęściej odblokowywanym osiągnięciem było ukończenie pierwszego wyścigu w Forza Motorsport 5.

Reklama