Pięć dni abonamentu jako rekompensata za problemy z serwerami World of Warcraft

Blizzard przeprasza graczy.

Producent wykonawczy World of Warcraft przeprosił graczy za problemy z serwerami podczas premiery dodatku Warlords of Draenor w ubiegłym tygodniu. Abonenci otrzymają w ramach rekompensaty dodatkowe pięć dni czasu gry.

1
For the Horde!

Kłopoty podczas debiutu sieciowej produkcji nie są niczym wyjątkowym, ale tym razem gracze musieli znosić przedłużające się problemy z logowaniem, a usterki w nowym systemie Garnizonu uniemożliwiły często kontynuowanie fabuły i rozbudowę własnej bazy.

„Wiem jak bardzo czekaliście na rozszerzenie i gdy tylko mogliście już przystąpić do zabawy, to komentarze wskazywały, że to nasz najlepszy dodatek” - napisał J. Allen Brack. „Ale jakość zawartości nie tłumaczy kłopotów z premierą i za to przepraszam.”

„Aby poradzić sobie z kłopotami, rozbudowaliśmy naszą nową technologię, by zmniejszyć w niedzielę kolejki na serwery i kontynuujemy proces wprowadzania tego samego rozwiązania na wszystkich serwerach. Tym samym możliwości infrastruktury zostaną mniej więcej podwojone, co powinno znacząco zmniejszyć kolejki lub całkowicie je wyeliminować.”

„Mam nadzieję, że przyjmiecie moje przeprosiny i nie przestaniecie w nas wierzyć” - dodaje Brack. „Doceniamy wszystkie słowa wsparcia i jesteśmy wdzięczni za tak oddaną społeczność. Kochamy World of Warcraft i jesteśmy dumni z tego dodatku, więc potknięcie na samym początku było dla nas wszystkich rozczarowaniem.”

Pięć dni czasu gry otrzymamy, jeśli nasza subskrypcja była aktywna 14 listopada.

Warlords of Draenor to piąte rozszerzenie do popularnego World of Warcraft. Maksymalny poziom postaci podniesiono do 100, wprowadzono także Garnizon, czyli bazę gracza z możliwością rozbudowy. Są też nowe raidy, podziemia, areny i linia fabularna.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami