Problem z importem zapisów GTA 5 do wersji PS4 i Xbox One

AKTUALIZACJA: Usterka usunięta.

Aktualizacja (19.11.2014): Studio Rockstar opublikowało awaryjną aktualizację, naprawiającą ujawnioną wczoraj usterkę z transferem postaci.

Patch jest dostępny na nowych platformach, a gracze powinni już bez przeszkód logować się do sieciowego trybu GTA Online.

*

Oryginalna wiadomość (18.11.2014): Studio Rockstar zapewnia, że szuka rozwiązania usterki, uniemożliwiającej części posiadaczy Grand Theft Auto 5 przeniesienie zapisów na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Wygląda na to, że problem dotyczy osób, które w tym roku nie włączyły jeszcze sieciowego trybu GTA Online, udostępnionego w październiku 2013 r.

Podczas próby przeniesienia zapisów na konsole obecnej generacji, gracze witani są błędem usługi Social Club, informującym o braku poszukiwanych danych.

Nie pomaga podobno także powrót do PlayStation 3 i Xbox 360 i włączenie GTA Online. Twórcy zapewniają, że szukają rozwiązania.

„Pilnie przyglądamy się problemom uniemożliwiającym transfer postaci i logowanie do GTA Online w przypadku kont, które nie grały w GTA Online od 2013 roku” - napisano w komunikacie.

„Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za cierpliwość.”

GTA 5 debiutuje dzisiaj na PlayStation 4 i Xbox One. W styczniu premiera na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami