Platformowe Giana Sisters: Twisted Dreams trafi na PS4 i Xbox One

Premiera w grudniu.

Studio Black Forest Games ogłosiło, że logiczna gra platformowa Giana Sisters: Twisted Dreams ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Twórcy obiecują „wspaniałą grafikę HD” oraz uwzględnienie zawartości z dodatków. Premiera na początku przyszłego miesiąca. To obecnie wszystkie ujawnione szczegóły.

Giana Sisters: Twisted Dreams debiutowało na PC w październiku 2012 roku, po udanej kampanii na Kicksterterze. Przygotowano też konwersje na PlayStation 3, X360 i Wii U.

Siostrzyczka głównej bohaterki - Maria - poprzez magiczny kryształ zostaje uprowadzona do świata snów. Ruszamy więc do śniącej krainy, by uratować Marię. W zależności od potrzeby, Giana może manipulować światem, pozostając potulną dziewczyną lub zamieniając się w rozzłoszczonego punkowca.

„Twórcy zalewają nas atrakcjami, nie siląc się przy tym na sztuczną innowacyjność. Wszystko to gdzieś już widzieliśmy, lecz ciągle zmieniające się lokacje, oszałamiające tempo gry, jej warstwa artystyczna i fantastyczna muzyka sprawiają, że nowa odsłona Giana Sisters jest po prostu znakomita” - napisał w recenzji Zbyszek.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami