Najnowsza aktualizacja strzelanki Destiny osłabiła egzotyczne bronie

Bungie: to „niezamierzona” zmiana.

Fani strzelanki Destiny mogą zauważyć, że niektóre bronie egzotyczne zostały osłabione po wprowadzeniu ostatniej aktualizacji gry, oznaczonej numerem 1.03.

1
Thorn: teraz nadaje się tylko do roli kotwicy

„Jeśli dostrzegacie zmiany w zachowaniu Egzotyków, to są one niezamierzone” - wyjaśniają deweloperzy na Twitterze. „Cotygodniowa aktualizacja zajmie się balansowaniem tych broni.”

Bungie prosi użytkowników o informowanie o problemach w stosownym temacie na forum dyskusyjnym. „Dziękujemy i przepraszamy za wywołane frustracje” - dodaje jeden z deweloperów.

Gracze nie czekali i szybko zaczęli wymieniać zmiany na gorsze: Plan C ładuje się zbyt wolno, Ice Breaker ma słabsze trafienia krytyczne, a Thorn nadaje się teraz podobno lepiej jako „kotwica”, a przeładowanie trwa „godzinę”.

Najnowsza aktualizacja Destiny zadebiutowała wczoraj, oferując 2,44 GB usprawnień i nowości. Lista zmian jest długa i obejmuje między innymi 10 slotów na wyzwania bounty, częstsze wydarzenia publiczne, czat głosowy, zawartość grudniowego DLC The Dark Below czy nowy tryb Iron Banner, który zostanie aktywowany jeszcze dzisiaj.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami