Twórcy This War of Mine rozdali klucze do gry na stronie z piracką wersją

„Jeżeli gra wam się spodoba, opowiedzcie o niej znajomym.”

Jeden z deweloperów z 11bit Studios rozdał kilka egzemplarzy This War of Mine na stronie umożliwiającej pobranie pirackiej wersji gry w pewnym serwisie peer-to-peer.

tw
Intrygujący gest deweloperów

„Cieszymy się, że tytuł przypadł wam do gustu. To udowadnia, że warto było nad nim pracować przez ostatnie dwa lata” - napisał w komentarzu jeden z twórców, podpisując się jako Karol_11bit.

„Jeżeli z jakichś powodów nie możecie kupić gry, nic nie szkodzi. Wiemy, że życie może być czasem trudne i kupno pewnych produktów staje się niemożliwe”.

„Oto parę kodów aktywujących produkcję na Steamie. Jeżeli po kilku godzinach gra wam się spodoba, po prostu opowiedzcie o niej znajomym. W ten sposób bardzo nam pomożecie”.

This War of Mine opowiada o losach grupy cywilów, która stara się przetrwać w mieście w trakcie trwającego konfliktu zbrojnego. Tytuł zadebiutował 14 listopada na PC.

Dzięki, Polygamia.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami