Battlefield 4 - rozszerzenie Ostateczna Rozgrywka zadebiutuje 18 listopada

Dla posiadaczy konta Premium.

Projektanci z DICE poinformowali, że Ostateczna Rozgrywka - ostatni zapowiedziany do tej pory dodatek do Battlefield 4 - zostanie udostępniony 18 listopada dla posiadaczy kont Premium.

Pozostali gracze muszą poczekać do 2 grudnia.

Jak w każdym rozszerzeniu, również w Ostatecznej Rozgrywce wprowadzone zostaną cztery nowe mapy. Motywem przewodnim będzie śnieg obecny w każdej lokacji.

Użytkownicy mogą spodziewać się futurystycznych broni czy pojazdów - na przykład czołgu unoszącego się nad ziemią i karabinu strzelającego kinetyczną energią. Potężną broń będzie można znaleźć na mapie, nie będzie można jej wyposażyć na stałe.

Opublikowany jakiś czas temu zwiastun pozwala dostrzec, że użytkownicy natkną się między innymi na prototypy mechów zwanych Walkerami oraz latającego statku Tytan - obydwa wynalazki były dostępne w grze Battlefield 2142. W nowym DLC do Battlefield 4 gracze nie zasiądą jednak za sterami tych maszyn.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami