Tryb sieciowej rywalizacji Far Cry 4 bez wsparcia dla map tworzonych w edytorze

Opcja może pojawić się po premierze.

Strzelanka Far Cry 4 otrzyma edytor map, ale lokacje tworzone przez graczy nie zadziałają w trybie sieciowej rywalizacji - potwierdził producent Alex Hutchinson.

1

Fani obawiali się najgorszego, gdy jeden z pokazów rozgrywki w serwisie Twitch.tv ujawnił możliwość edycji tylko map przeznaczonych do wyzwań.

Wiadomość szybko pojawiła się na oficjalnym forum dyskusyjnym, gdzie powstał pełen narzekań temat, liczący obecnie 128 stron. Fani zauważyli, że będzie to pierwsza odsłona serii bez własnoręcznie tworzonych aren w multiplayerze.

Dyrektor kreatywny Alex Hutchinson potwierdził teraz, że stosowne wsparcie może pojawić się w przyszłości, już po premierze.

„Zajmuję się reżyserią, ale nie ustalam budżetów czy harmonogramów” - napisał na Twitterze. „Zawsze staramy się wycisnąć ile tylko możliwe, ale mamy też pewne priorytety.”

„Będziemy nadal wspierać grę i mamy nadzieję, że uda się zrobić to po premierze. Niczego nie obiecuję, ale będziemy się starać.”

Obecnie edytor map w Far Cry 4 pozwala tworzyć lokacje dla wyzwań: Assault (zabicie wszystkich wrogów), Hunt (zabicie wszystkich zwierząt), Outpost (przejęcie posterunku) oraz Extraction (podróż z punktu A do B). Naszymi dziełami będziemy mogli dzielić się przez Internet.

Far Cry 4 ukaże się 18 listopada na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami