Ubisoft pracuje nad łatkami dla Assassin's Creed Unity

Twórcy chcą naprawić wykryte błędy.

Ubisoft poinformował na oficjalnej stronie serii Assassin's Creed, że pracuje obecnie nad kolejną łatką dla najnowszej odsłony cyklu.

1
Błędy najlepiej wyciąć halabardą

Twórcy wymienili, że w najbliższej aktualizacji postarają się rozwiązać kłopoty z bohaterem „zapadającym się” przez podłogę, z wyłączaniem gry przy dołączaniu do kooperacji, zacinaniem się w wozach ze słomą i z powolnym dostępem do menu głównego po starcie gry.

„Dodatkowo, przyglądamy się wielu innym zgłaszanym usterkom i planujemy dalsze poprawki” - dodaje Ubisoft, wymieniając problemy z liczbą klatek na sekundę, grafiką i kolizjami obiektów, kooperacją i systemem waluty Helix Credits.

Jak przyznali wczoraj deweloperzy na oficjalnym forum, większe problemy mają posiadacze sprzętu AMD. Ubisoft zapewnił, że blisko współpracuje z tą firmą, by rozwiązać wszystkie kłopoty.

Problematyczna premiera Assassin's Creed Unity odbiła się także na kondycji finansowej Ubisoftu - akcje firmy na giełdzie w Paryżu taniały wczoraj o niemal 10 procent, a wiceprezes oddziału w Montrealu - Lionel Raynaud - ujawnił w ostatnim wywiadzie, że studio dostanie więcej czasu do prac nad kolejnymi odsłonami, dzięki przejęciu części obowiązków przez deweloperów z Quebecu.

Więcej szczegółów na temat wersji konsolowych znaleźć może we wstępnej analizie wydajności od Digital Foundry.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (26)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami