Kolorowa gra zręcznościowa We Are Doomed trafi na PS4, Xbox One i PS Vita

W stylu Geometry Wars.

Niezależne studio Vertex Pop z Kanady zapowiedziało zręcznościową strzelankę We Are Doomed na nowe platformy docelowe: PlayStation 4, Xbox One i PS Vita, z pierwszeństwem dla konsol stacjonarnych.

1

Akcję obserwujemy w 2D, a jako gatunek podano dynamiczny „twin-stick shooter”, gdzie jedna gałka analogowa odpowiada za poruszanie się, a druga za strzelanie.

Wyposażenie naszego statku stanowi potężny laser, dysponujący jednak krótkim zasięgiem. Aby wyeliminować przeciwników, będziemy musieli wskoczyć w sam środek akcji. Zbieramy też purpurowe sześciany oraz ładujemy super-laser, z jeszcze większą mocą rażenia.

Oprawa graficzna stawia na minimalizm, geometryczne kształty i neonowe kolory, które raczej nie przypadną do gustu graczom cierpiącym na epilepsję. Twórca zapowiada rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę na PlayStation 4 i Xbox One.

Obecnie kupić już można odsłonę PC i Mac, ale bez wszystkich funkcji, które planowane są dla konsol - te pojawią się na komputerach osobistych później, w ramach darmowej aktualizacji. Cena: 4 dolary (ok. 14 zł).

We Are Doomed ukaże się na konsolach stacjonarnych na początku przyszłego roku, ale na konwersję na PS Vita będziemy musieli poczekać nieco dłużej.

2

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami