Horror The Forest z rozgrywką w kooperacji dla dwóch graczy

Liczba wkrótce wzrośnie.

Twórcy horroru The Forest dodali nową funkcję do swojej produkcji - tryb rozgrywki w kooperacji, dla maksymalnie dwóch śmiałków.

1
Rączki w górę!

Tytuł nadal dostępny jest w programie Early Access na Steamie, a deweloperzy ostrzegają, że gracze powinni spodziewać się błędów.

„Nie możemy się już doczekać, by zobaczyć, co o tym sądzicie i jakie macie inne pomysły związane z trybami rozgrywki” - napisano w aktualizacji. „W pierwszej wersji ograniczyliśmy kooperację do dwóch osób, ale ta liczba zwiększy się w przyszłych łatkach.”

W The Forest wcielamy się w ocalałego po katastrofie lotniczej - musimy przetrwać w dziczy. Polujemy na zwierzęta, sadzimy rośliny i budujemy schronienie, w nocy odpierając ataki agresywnych potworów. Za pomoc siekiery zrąbiemy drzewa na opał do ogniska i schronienie, a rośliny pomogą pokonać głód. Wrodzona myśl inżynierska umożliwi budowę pułapek.

Obecna cena na Steamie to 15 euro (ok. 64 zł).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami