Nowe szczegóły na temat Gry o Tron od twórców The Walking Dead

Postacie, miejsce akcji, platformy.

Twórcy interaktywnych opowieści The Walking Dead i The Wolf Among Us - studio Telltale Games - ujawniło kilka szczegółów na temat swojej adaptacji serialu „Gra o Tron”.

1

Jak już wiemy, produkcja o tym samym tytule ukaże się w sześciu odcinkach. Pierwsza część zadebiutuje jeszcze w tym roku, jednocześnie na PC, Macach, PlayStation 3, PS4, X360, Xbox One oraz iOS.

Pierwszy epizod zatytułowano „Iron From Ice”, co jest jednocześnie mottem klanu, w jaki się wcielimy: Forrester.

Ten północny ród służy domowi Glover, a dalej także Starkom. Forresterowie rzadko wspominani są w książkach R.R. Martina, więc twórcy gry będą mieli duże pole do popisu. Scenariusz napisze Joshua Rubin, odpowiedzialny ostatnio za fabułę Destiny.

Wcielimy się w pięciu członków rodu Forrester. Odwiedzimy nie tylko rodzinne ziemie, ale także King's Landing i Mur, starając się zachować linię krwi w czasie wojny domowej.

Część wydarzeń rozegra się w siedzibie rodziny w Ironrath w Wolfswood, gdzie Forresterowie kontrolują lukratywny handel drewnem, co nie podoba się rywalom z domu Whitehill.

Akcja rozpocznie się w okolicach zakończenia trzeciego sezonu serialu telewizyjnego, czyli w drugiej połowie książki „Nawałnica mieczy”. Twórcy planują objąć około rok wydarzeń, do startu piątego sezonu i połowy książki „Taniec ze smokami”.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami