Aktualizacja (12.11.2004): Just Cause 3 nie będzie grą Free to Play i nie zaoferuje zakupów przez transakcje cyfrowe - potwierdziło studio Avalanche.

Opublikowane tydzień temu obrazki sugerowały co innego, ale deweloperzy zapewnili, że pochodziły one z bardzo wczesnej wersji gry i nie reprezentują obecnej jakości produkcji.

„Jak większość tytułów, Just Cause 3 przeszło przez fazę eksperymentów, gdy przyglądaliśmy się różnym ustawieniom sterowania, technologiom, modelom biznesowym” - napisano na oficjalnym blogu.

„Gra będzie dystrybuowana cyfrowo i w pudełkach. To nie jest produkcja Free to Play i nie ma w niej transakcji cyfrowych.”

Avalanche Studios zapewniło także, że zamierza wspierać Just Cause 3 „przez lata”, także za pomocą dodatków DLC. „Nie obawiajcie się, to będzie wielki i satysfakcjonujący zestaw już w dniu premiery” - napisano na blogu.

*

Oryginalna wiadomość (11.11.2004): Tajemnicą poliszynela jest, że Avalanche Studios pracuje nad kolejną odsłoną serii Just Cause. Twórcy zdecydowali się potwierdzić na łamach magazynu Game Informer, że produkcja ukaże się w przyszłym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Więcej szczegółów poznamy w grudniowym numerze czasopisma, ale już teraz ujawniono, że powróci usprawniony hak to chwytania wszelakich obiektów oraz całkiem nowy kombinezon wspomagający szybowanie. Akcja zostanie umieszczona na śródziemnomorskiej wyspie.

Według mniej oficjalnych informacji z kwietnia, Just Cause 3 ukaże się w czerwcu, nie wykluczono także dodania transakcji cyfrowych.

Przed Avalanche sporo pracy: w planach na przyszły rok jest jeszcze gra Mad Max na licencji nowego filmu.

Seria Just Cause powstała w 2006 roku. Wcielamy się w Rico Rodrigueza, członka tajemniczej grupy Agency. Fabuła jest jednak tylko pretekstem do siania zniszczenia i chaosu na fikcyjnych wyspach. Drugą odsłonę wydano w 2010 roku.

1

Reklama

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Just Cause 3 - Mapa Maestrale: taśmy, kapliczki, grobowce i inne

Wszystkie sekrety i znajdźki w lokacji Maestrale w regionie Insula Striate.

Just Cause 3 - Mapa Libeccio: taśmy, kapliczki, grobowce i inne

Wszystkie sekrety i znajdźki w lokacji Libeccio w regionie Insula Striate.