Rozmowy głosowe i mocniejsze bronie egzotyczne w przyszłych łatkach Destiny

Plany na najbliższe tygodnie.

Studio Bungie ujawniło, jakie modyfikacje i usprawnienia planuje wprowadzić w sieciowej strzelance Destiny w najbliższych tygodniach.

1
Czym mogę służyć?

„Rzeczy, o których mówiliśmy i nad którymi pracowaliśmy już wkrótce pojawią się na waszych dyskach twardych” - napisano na oficjalnej stronie gry.

„Szykujemy kilka zestawów pełnych radości na najbliższe tygodnie. Niektóre zaoferują kolejne rzeczy do zdobycia, inne przygotują świat na przybycie nowości.”

Wśród wymienianych modyfikacji znalazły się kanały do rozmów głosowych z towarzyszami, wzmocnienie statystyk egzotycznych broni, nowe legendarne elementy wyposażenia oraz przygotowanie gry na grudniowy dodatek The Dark Below.

Inne nowości to usprawnione cieniowanie modeli broni, możliwość podejrzenia przedmiotów przed zakupem za Glimmer, „hojniejszy Cryptarch”, „niewidzialne techniczne ewolucje” czy „inne tricki schowane w rękawie”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami