Premiery gier w tym tygodniu (10.11 - 16.11)

Halo, PES 2015, podwójny Assassin's Creed, Warlords of Draenor i inne.

Listopad rozpoczyna się na dobre. Po przejściu Call of Duty: Advanced Warfare w ubiegłym tygodniu, czeka nas prawdziwy wysyp nowych gier. Wśród najważniejszych premier wymienić można Assassin's Creed Unity, Halo: The Master Chief Collection, World of Warcraft: Warlords of Draenor czy PES 2015.

Wtorek, 11 listopada

Halo: The Master Chief Collection zawiera Halo: Combat Evolved oraz Halo 2 w odświeżonych wersjach, a także Halo 3 i Halo 4, już bez zmian i graficznych poprawek. Dostęp do wszystkich gier i trybów będzie możliwy z poziomu wspólnego menu.

Środa, 12 listopada

Toybox Turbos inspirowane jest produkcjami z lat 90., a mapy umieszczono w 18 charakterystycznych lokacjach, takich jak stół kuchenny, szkolna ławka czy model kolejki. Akcję obserwujemy z góry.

Czwartek, 13 listopada

Bohater Rogue to Templariusz - były członek bractwa Asasynów. Zapoluje na byłych towarzyszy. Akcja gry jest osadzona w drugiej połowie XVIII wieku. Fabuła ma powiązać wątki z Assassin's Creed 3 i Black Flag. Powróci element żeglowania - gracze wypłyną na wody Północnego Atlantyku.

Akcja Unity rozgrywa się w XVIII wieku w Paryżu, podczas rewolucji francuskiej. Głównym bohaterem jest asasyn Arno Victor Dorian. W trakcie przygody będziemy świadkami rozwoju kariery Arno w tytułowym bractwie zabójców.

  • PES 2015 (PC, PlayStation 3, PS4, X360, Xbox One)
    Wersja językowa: angielska

Nowa odsłona Pro Evolution Soccer to między innymi zmodyfikowany system strzałów i dryblingu, nowe umiejętności gry piłką i lepsze panowanie nad obroną. Dodano także deszcz i usprawniono animacje oraz sztuczną inteligencję.

Tytuł opowie o dalszych losach Garrosha Hellscreama - byłego wodza Hordy - który przeniesie się w przeszłość, by zebrać potężną armię i przeprowadzić ofensywę na Azeroth.

Piątek, 14 listopada

Emergency 5 to kolejna odsłona serii, w której gracze zarządzają służbami porządkowymi i ratowniczymi: strażą pożarną, policją czy pogotowiem. Przygotowano trzy „duże i pełne szczegółów” mapy - Berlin, Hamburg, Monachium.

Podstawy rozgrywki pozostaną niezmienione w stosunku do innych gier akcji z cyklu LEGO. Twórcy dodali jednak kilka minigier. Jedna z nich przypomina w założeniach grę zręcznościową Resogun - bohater w statku kosmicznym będzie bronił siedziby Ligi Sprawiedliwych.

Jedenasta odsłona serii Tales. Główny bohater - Kor Meteor - stara się pomóc przypadkowo napotkanej kobiecie - Kohaku Hearts - zaatakowanej przez potwora. W rezulatacie kryształy jej emocji i ducha zostają rozrzucone po całym świecie, a naszym zadaniem jest ich odzyskanie.

Produkcja skupia się na przedstawieniu sytuacji cywili w trakcie konfliktu wojennego. Gracze przejmą kontrolę nad grupą mieszkańców miasta wyniszczonego wojną. Głównym celem będzie przetrwanie w niesprzyjających warunkach.

*

Zauważyliście jeszcze coś ciekawego? Dajcie znać w komentarzach.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami