We wtorek duża aktualizacja WildStar

Nowa lokacja i mnˇstwo poprawek w sieciowej produkcji RPG.

Firmy NCSoft i Carbine ogłosiły, że już w najbliższy wtorek - 11 listopada - sieciowa gra RPG WildStar otrzyma dużą aktualizację, zatytułowaną Mystery of the Genesis Prime.

1
Zielono mi

Lista wprowadzanych poprawek i usprawnień obejmuje podobno sto stron, ale twórcy zadbali także o nową zawartość dla graczy.

W planach jest wprowadzenie dwóch następnych rozdziałów fabularnych, a także dodanie nowej strefy do eksploracji. Nie zabraknie kolejnych bossów, elementów ekwipunku, instancji i wydarzeń publicznych.

W ostatnim okresie odpowiedzialne za produkcję studio Carbine zdecydowało się zrezygnować z organizacji sezonowych wydarzeń na Halloween i Boże Narodzenie, a dodatkowy czas przeznaczyć właśnie na przygotowanie aktualizacji.

Więcej szczegółów znaleźć można na przygotowanej stronie internetowej. Poniżej zwiastun nowej linii fabularnej.

WildStar zadebiutowało w czerwcu, tylko na PC. „Trudno nie być pod wrażeniem patrząc na bogactwo możliwości, jakie oferuje produkcja Carbine Studios. Wildstar łączy sprawdzone rozwiązania ze świeżymi pomysłami w sposób, który powinien pozwolić mu pozostać na rynku przez długie lata” - napisał w recenzji Artur.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel wspˇłpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstˇw Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami