Dziś rozpoczyna się BlizzCon

Prezentacje najnowszych gier Blizzarda. Transmisja w Internecie za ok. 125 zł.

Dziś wieczorem w kalifornijskim Anaheim rozpocznie się kolejna edycja imprezy BlizzCon, poświęconej produkcjom popularnej firmy Blizzard.

2
Zbyszek?

Jak co roku, dostęp do imprezy wymaga wybrania się do Stanów Zjednoczonych lub zakupu specjalnego, wirtualnego biletu, gwarantującego dostęp do transmisji na żywo w sieci. Cenę przepustki ustalono ponownie na 30 euro (ok. 125 zł). W tej kwocie otrzymamy też zestaw cyfrowych dodatków do gier Blizzarda.

Ceremonię otwarcia zaplanowano na godzinę 20 polskiego czasu, a już o 23:15 twórcy zamierzają zaprezentować wieści z planu filmu Warcraft oraz ujawnić przyszłość Diablo 3.

W tym samym czasie trwały będą turnieje: w World of Warcraft, Hearthstone i StarCraft 2. Później, o 01:45, poznamy nowe informacje na temat World of Warcraft i StarCrafta 2.

Blizzard oficjalnie nie mówi o żadnych ogłoszeniach, ale - jak zawsze przed BlizzConem - sieć huczy od spekulacji. Niemal pewna jest zapowiedź dodatku do Hearthstone, z setką nowych kart. Dużo mówi się także o potencjalnej prezentacji StarCraft 2: Legacy of the Void, a w plotkach wymienia się nawet ogłoszenie następnego rozszerzenia do World of Warcraft, z premierą na początku 2016 roku.

Zakończenie imprezy w niedzielę nad ranem - wystąpi Metallica. Po wszystkie szczegółowe i oficjalne informacje zapraszamy oczywiście na łamy Eurogamer.pl.

1
Tak było w ubiegłym roku

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami