Top 20: Najlepsze, darmowe gry przeglądarkowe - Listopad 2014

Strategie, RPG i MMO - zobacz dobre gry uruchamiane w przeglądarce.

Produkcje w przeglądarce jeszcze do niedawna kojarzyły się z prostymi, najczęściej wykonanymi w technologii flash gierkami. Obecnie wiele tytułów przeglądarkowych to rozbudowane strategie, gry RPG czy MMO, zapewniające dobrą zabawę na wiele godzin. I to całkowicie za darmo.

Przygotowaliśmy dla Was listę Top 20 wybranych, ciekawych gier przeglądarkowych. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Możesz wcielić się w pilota statku kosmicznego i podróżować przez wszechświat, gromadząc surowce i walcząc obcymi.

Możesz też wcielić się w bohatera świata fantasty - przemierzać krainy, zdobywać doświadczenie i oręż, a potem rozprawiać się z napotkanymi potworami. Na strategów czekają gry, czerpiące inspirację z klasyków gatunku: budowanie imperium, podboje i walka wciągną na długie godziny.

Proponujemy gry, które uruchamiane są bezpośrednio z przeglądarki, po bezpłatnej rejestracji. Grać można więc za darmo, a dzięki posiadaniu konta - stan gry jest zapisywany i możemy powrócić do zabawy później (choć mamy też kilka gier, gdzie trzeba śledzić działania na bieżąco, jeśli nie chcemy przegrać!).

W zdecydowanej większości darmowych tytułów przeglądarkowych twórcy umieszczają dodatkowe elementy, za które można (ale nie trzeba) płacić. Są to rozmaite sklepy w grze, specjalne „przyśpieszacze”, na przykład przy budowaniu jednostek, i wiele innych.

W ten sposób twórcy pokrywają koszty powstawania gry i jej dalszy rozwój, a gracze mogą dobrze bawić się za darmo lub skorzystać z opcjonalnych dodatków za prawdziwą gotówkę.

No to co? Zaczynamy od pierwszej gry na następnej stronie!

Daj się zaskoczyć - wybierz grę losowo!

4

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazˇwki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami