Handsome Jack jedną z dostępnych postaci w DLC do Borderlands: The Pre-Sequel

Lubiany lub irytujący złoczyńca.

Pierwsze DLC do kooperacyjnej strzelanki Borderlands: The Pre-Sequel pozwoli wcielić się w antagonistę serii - Handsome Jacka. A przynajmniej w kogoś do złudzenia przypominającego tego bohatera.

1

Dodatek o nazwie The Handsome Jack Doppelganger Pack ukaże się 11 listopada, wyceniony na około 35 zł. Rozszerzenie będzie też dostępne w ramach przepustki sezonowej.

DLC wprowadzi między innymi klasę Doppelganger, ze specjalną umiejętnością umożliwiającą wezwanie do pomocy klonów prowadzonej postaci. Inne talenty w drzewku to także opcje zwiększanie mocy granatów i broni podczas walki o życie w trybie Fight for Your Life.

„Borderlands: the Pre-Sequel to dobra okazja, by powrócić do świata pełnego broni palnej i tańczących robotów, lecz bez traktowania przygody jako pełnoprawnej odsłony. Jest oczywiste, że te kilka oferowanych urozmaiceń rozgrywki, cztery nowe postacie i ulepszenia broni to zawartość, która równie dobrze mogłaby być większym dodatkiem do »dwójki«” - napisał w recenzji Łukasz.

2

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami