Premiery gier w tym tygodniu (3.11 - 9.11)

Call of Duty: Advanced Warfare, Football Manager 2015 i inne.

Na dobre rozpoczynamy listopad, czyli najprawdopodobniej najgorętszy miesiąc tego roku. Nadchodzący tydzień przyniesie między innymi Call of Duty: Advanced Warfare. Strzelanka Activison to zawsze jedna z największych premier i nie inaczej będzie zapewne w tym roku.

Wtorek, 4 listopada

Akcja toczy się w przyszłości, co przełoży się na bardziej zaawansowane wyposażenie, w tym egzoszkielety dla żołnierzy, umożliwiające oddawanie długich skoków. Nie zabraknie także niewidzialnych helikopterów, biegania po ścianach, przenośnych osłon i lewitujących pojazdów.

Środa, 5 listopada

Rebirth to usprawniona i wzbogacona wieloma dodatkami wersja popularnej gry typu roguelike, która zadebiutowała w 2011 roku. Najważniejsze zmiany to odmieniona oprawa graficzna i tryb kooperacji lokalnej, na jednym ekranie. Premiera na PC dzień wcześniej, we wtorek.

Piątek, 7 listopada

Jedną z pierwszych zmian, jakie zauważą gracze, będzie całkowicie przeprojektowany interfejs. Deweloperzy zdecydowali się powrócić do belki z boku ekranu, co w ich opinii powinno przełożyć się na szybszą i łatwiejszą nawigację.

Rocksmith, współpracujące z prawdziwą gitarą elektryczną, umożliwia naukę i doskonalenie gry na instrumencie poprzez szereg mini-gier. Pierwsza część ukazała się w 2011 roku.

Produkcja przedstawia kryminalną historię, w której główną rolę odgrywają bohaterowie bajek uwięzieni w świecie rzeczywistym. Gra bazuje na licencji komiksu Fables.

*

Zauważyliście jeszcze coś ciekawego? Dajcie znać w komentarzach.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami