Gra o Tron od studia Telltale Games z piątką bohaterów

Wszyscy należą do jednej rodziny.

W Grze o Tron od studia Telltale użytkownicy wcielą się w sumie w pięciu różnych bohaterów. Wszyscy będą jednak należeć do tego samego klanu.

- Cały czas staramy się, by nasz styl narracji ewoluował i dopasowywał się do konkretnego świata gry - powiedział Steve Allison, wiceprezes Telltale Games w rozmowie z International Business Times.

Tales from the Borderlands - inna gra studia, nad którą trwają obecnie prace - zaoferuje dwójkę bohaterów. Allison przyznał, że takie rozwiązanie „sprawdza się naprawdę świetnie”.

- W Grze o Tron podniesiemy poprzeczkę i przedstawimy piątkę bohaterów z jednej rodziny, których wybory wpłyną na resztę członków klanu. To zaoferuje zupełnie nowy rodzaj doświadczeń, jesteśmy tym bardzo podekscytowani.

Pierwszy odcinek Gry o Tron od twórców The Walking Dead i The Wolf Among Us ma zadebiutować przed końcem roku. Produkcja trafi na PC i konsole. Akcja opowieści ma toczyć się równolegle do wydarzeń opisanych w książkach i przedstawionych w serialu stacji HBO.

W podobnym terminie opublikowany zostanie też premierowy epizod Tales from the Borderlands.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami