Games with Gold w listopadzie - Xbox 360 i Xbox One

Red Faction: Guerrilla i Viva Pińata.

Microsoft ujawnił, że wśród tytułów udostępnianych bez dodatkowych opłat w ramach promocji Games with Gold na konsolach Xbox znajdą się w listopadzie Red Faction: Guerrilla oraz Viva Piñata: Trouble in Paradise.

1
Viva Piñata

Od 1 listopada posiadacze X360 z kontami Gold pobiorą Viva Piñata: Trouble in Paradise. 16 listopada oferta zamieni się na strzelankę Red Faction: Guerrilla, dostępną do końca miesiąca.

Właściciele Xbox One otrzymają niezależną platformówkę Volgarr the Viking, debiutującą tym samym na konsoli. Crazy Viking Studios zebrało finanse na Kickstarterze, a następnie otrzymało wsparcie od Adult Swim Games. Tytuł ukazał się na PC już 13 września ubiegłego roku. Naśladuje klasyczne platformówki, z wysokim poziomem trudności i „pikselową” oprawą graficzną.

Do końca października można jeszcze pobrać Darksiders 2 (Xbox 360) i Chariot (Xbox One). Warto się pośpieszyć.

By skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. Aby pobrać grę za darmo w ramach subskrypcji, należy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold). Następnie trzeba potwierdzić zakup i pobrać grę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami