Twórcy platformowego Mighty No. 9 zbierają następne 190 tys. dol. od graczy

Na nowego bossa i poziom.

Japoński deweloper Keiji Inafune zbiera pieniądze na cyfrowe dodatki do gry platformowej Mighty No. 9, którą już wcześniej zdążył sfinansować na Kickstarterze.

1
Nowy boss - Ray

Jego studio - Comcept - ogłosiło, że jeśli do końca roku pozyska dodatkowe 190 tysięcy dolarów, to wszyscy użytkownicy wspierający produkcję otrzymają latem przyszłego roku DLC. W rozszerzeniu znajdziemy nowego bossa oraz poziom.

Mighty No. 9 w październiku ubiegłego roku zdołało już pozyskać imponujące 3,8 mln dol. od 67 tysięcy wspierających.

Zapewne spodziewając się negatywnej reakcji, Comcept śpieszy z dodatkowymi wyjaśnieniami dla swojej kolejnej zbiórki.

„Chcemy zapewnić, że żaden z deweloperów nie zacznie pracować nad tym rozszerzeniem przed zakończeniem podstawowej wersji Mighty No. 9” - napisano w aktualizacji na Kickstarterze, gdzie opublikowano nawet dokładną rozpiskę kosztów produkcji tego „potencjalnego DLC”.

Ogłoszona zbiórka to na dobrą sprawę trzecie podejście do społecznościowego finansowania gry. W lipcu tego roku Comcept przez swoją oficjalną stronę zebrał dodatkowe 100 tysięcy dolarów na przygotowanie angielskich głosów postaci.

Mighty No. 9 to produkcja łącząca elementy najlepszych zręcznościowych tytułów ery 8-bit i 16-bit. Głównym projektantem jest Keiji Inafune, twórca cyklu Mega Man. Premiera w przyszłym roku na PC, Maca, PS3, PS4, PS Vita, X360, Xbox One, Wii U oraz konsolę 3DS.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami