Prezentacja trybu wieloosobowej rywalizacji w nowym zwiastunie Far Cry 4

Starcia dwóch zróżnicowanych drużyn.

Najnowszy zwiastun Far Cry 4 skupia się na trybie sieciowej rywalizacji. To pierwszy trailer nowej strzelanki Ubisoftu prezentujący rozgrywkę wieloosobową.

Gracze będą mogli wcielić się w członków dwóch zespołów. Rakszasowie to mistyczni wojownicy, tubylcy zżyci z naturą. W walce używają przede wszystkim łuków i broni białej, posiadają też zdolność teleportacji i znikania w gąszczu drzew.

Druga drużyna to Złoty Szlak - tradycyjna grupa najemników wykorzystujących standardowy arsenał. Użyją broni palnej, materiałów wybuchowych i pojazdów.

Dwa zespoły zmierzą się w kilku trybach rozgrywki. Strażnica to odpowiednik podboju lub dominacji, czyli walka o kontrolę nad kilkoma punktami kontrolnymi. W trybie Propaganda jedna drużyna zajmie się próbą zniszczenia kilku celów, których bronić będą przeciwnicy.

W grze pojawi się także tryb Maska Demona, w którym gracze otrzymają zadanie zdobywania tajemniczych masek. Zawodnik, który przejmie przedmiot, zyska dostęp do kilku nowych umiejętności.

Far Cry 4 debiutuje 20 listopada. Gra trafi na PC i konsole.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami