Król Polowania nowym dodatkiem DLC do gry Śródziemie: Cień Mordoru

Premiera jeszcze w tym roku.

Warner Bros. ujawniło szczegóły na temat DLC Król Polowania do gry akcji Śródziemie: Cień Mordoru, dostępnym wkrótce dla posiadaczy przepustek sezonowych oraz w samodzielnej wersji.

1
Wretched Graug

Wśród nowości pojawi się nowy rodzaj orkowych kapitanów, korzystających podczas walki z bestii. Tereny Mordoru przemierzą teraz także całkiem nowe potwory, jak plujący toksycznym kwasem Graug. Gracze wskoczą też na grzbiet Caragathów i przyzwą do pomocy armię ghouli.

Fabularnie, rozszerzenie skoncentruje się na dalszych przygodach Taliona i jego znajomego krasnoluda Torvina. Para ponownie ruszy na wspólne polowanie, a twórcy dodają nowe wyzwania łowieckie, skórkę postaci, znajdźki i osiągnięcia.

Premiera jeszcze w tym roku. W ramach przepustki sezonowej otrzymamy jeszcze między innymi scenariusz The Bright Lord, gdzie wcielimy się w postać Celebrimbora.

Śródziemie: Cień Mordoru zadebiutowało już na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Gra ukaże się jeszcze na PS3 i X360 - 21 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami