Binding of Isaac: Rebirth na PS4 za darmo dla abonentów PS Plus w listopadzie

W ofercie także SteamWorld Dig i Luftrausers.

Debiutujące 5 listopada Binding of Isaac: Rebirth zostanie udostępnione na PlayStation 4 w ramach abonamentu PlayStation Plus obok innych tytułów - informuje IGN.

Posiadacze PS4 otrzymają też platformową produkcję SteamWorld Dig, w której wcielą się w robota poszukującego skarbów pod ziemią.

Subskrybenci usługi Plus będą mogli pobrać także taktyczne Frozen Synapse Prime i zręcznościowy tytuł Luftrausers na PlayStation 3. Vita otrzyma dwa tytuły niezależne - Escape Plan i The Hungry Horde.

Niektóre z wymienionych produkcji będą prawdopodobnie dostępne na większej liczbie platform, tak jak to miało miejsce w poprzednich miesiącach. Na potwierdzenie należy poczekać do publikacji oficjalnej listy tytułów na blogu PlayStation.

Binding of Isaac: Rebirth to usprawniona i wzbogacona wieloma dodatkami wersja popularnej gry typu roguelike, która zadebiutowała w 2011 roku. Najważniejsze zmiany to odmieniona oprawa graficzna i tryb kooperacji lokalnej, na jednym ekranie.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami